Gorazd Meško (ur.), Darja Zorc Maver (ur.)

Za človeka gre! Zbornik posvečen Vinku Skalarju

Leto izida: 2018

ISBN: 978-961-253-203-1

Pričujoča knjiga je posvečena zaslužnemu profesorju dr. Vinku Skalarju, dolgoletnemu profesorju Pedagoške fakultete Univerze v Ljubljani, katerega pedagoško in znanstveno-raziskovalno delo je pomembno zaznamovalo razvoj različnih znanstvenih disciplin – kriminologije, penologije, pedagogike, psihologije in socialne pedagogike. V svoji dolgoletni akademski karieri je vtisnil močan pečat na študente, ki jim je odpiral nova obzorja, jih učil kritičnega razmišljanja in ohranjanja humanističnih vrednot, ki jim je bil zvest pri delu tudi s kolegi v akademskem in profesionalnem okolju.

Naravoslovje v Reggio projektih

Elementi vizualizacije pri pouku naravoslovja

Zagotavljanje kakovostnega znanja naravoslovja s pomočjo submikroreprezentacij

Inovativno učenje in poučevanje za kakovostne kariere diplomantov in odlično visoko šolstvo: specialne didaktike v visokošolskem prostoru