Študij

Tutorstvo

Ko dajemo, prejemamo. Vedno lahko prejmemo več, kot smo dali.

Ko med študijem naletiš na težave ali ovire, se obrni na študenta tutorja/študentko tutorko ali učitelja tutorja/učiteljico tutorko.

Aktualno

Zagovor doktorske disertacije kandidatke Simone Rogič Ožek

Zagovor doktorske disertacije kandidatke Petre Brdnik Juhart

Vabilo: Iskanje virov in literature za diplomsko/magistrsko delo (29. in 30. 5. 2024)

Izpostavljeno

Postani tutor

Si želiš, da bi svoje študijske in študentske izkušnje delil/a z drugimi študenti/kami? Pridruži se tutorjem študentom.

Na koga se lahko obrnem?

Kdo smo študenti tutorji? Tutorji smo študenti, ki pomagamo študentom in študentkam nižjih letnikov pri premagovanju težav povezanih s študijem ali študentskim življenjem. Namen tutorstva je študentom nuditi ustrezno pomoč pri študiju, tako v obliki pomoči pri usvajanju študijske snovi kot tudi pri ostalih težavah, ki se lahko pojavijo med študijem.

Kaj pa učitelji tutorji? Učitelji tutorji nudimo podporo in svetujemo študentom za lažje premagovanje študijskih in drugih težav pri vključevanju v univerzitetno življenje, pomagamo pri študiju v tujini, pridobivanju posebnih statusov in drugo.

e-pošta: tutorpef@gmail.com
FB: www.facebook.com/tutorstvopef

Želim biti tutor

Si želiš, da bi svoje študijske in študentske izkušnje delil/a z drugimi študenti/kami?

Pridruži se tutorjem študentom na UL PEF. Razpis za nove študente tutorje je objavljen vsako leto meseca junija.

Tutorji

ČLAN KOMISIJE ZA TUTORSTVO Mira Ferfolja mf6416@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
Tutor_ka temu letniku Ime in priimek Mail Letnik tutorke/tutorja
Predšolska vzgoja      
Koordinatorka Sara Furlan sf58195@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
1. letnik Sara Furlan sf58195@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
Meta Kržič mk85339@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
2. letnik Zarja Poklukar zarja.poklukar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
3. letnik Zarja Poklukar zarja.poklukar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Razredni pouk      
Koordinatorka Sara Čatak sara.ctk@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
1. letnik Tadej Cizelj tadejcizelj2@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Valentina Humar valentina.humar7@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Neža Celestina nezace@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
2. letnik Anet Goga anet.goga@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Ana Milanič cyan.lilac.amber@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Sara Čatak sara.ctk@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Lana Ljucovič Rigler lana.ljucovic@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
3. letnik Ana Milanič cyan.lilac.amber@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Patricija Primožič primozic.patricija@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Tjaša Pavlinič Frankovič tjasapf@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Sara Čatak sara.ctk@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Lana Ljucovič Rigler lana.ljucovic@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
4. letnik Lara Čede laracede1@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Socialna pedagogika      
Koordinatorka Marisa Vouk marisa.vouk@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
1. letnik Taja Dvornik tajadvornik@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
  Zala Zupančič zzala.zupancic@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
  Magdalena Ilievska magsailievska@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Ajda Kuntarič ak90968@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
2. letnik Mira Ferfolja mira.ferfolja@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Zala Urnaut zala.urnaut22@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Suzana Stiković suzana.stikovic@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Marisa Vouk marisa.vouk@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Nika Zadravec nika13.zadravec@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Maša Sarić masa.saric00@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Zala Šalamun zs8508@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik Samra Begić sb0057@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Eva Rozman evarozman.rozman@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Petra Žvikart Petra.zvikart@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Andreja Dunović ad3141@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Lea Tompa lea@tompa.si 1. stopnja, 4. letnik
Kaja Štalekar kaja.stalekar@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Dajana Vukić vukicdajana2001@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Eva Kern evakern26@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Špela Naglič spela.naglic000@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Anastasija Đekić ad0796@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Aja Vnuk aja.vnuk@gmail.com 1. stopnja, dodatno leto
4. letnik Anja Jakša anja.jaksa15@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Damjana Kolč dk47075@student.uni-lj.si 2. stopnja, 1. letnik
Hana Jenko Hana.laby@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Anja Meglen am07369@student.uni-lj.si 2. stopnja, 1. letnik
1. letnik, 2. stopnja Deja Dekleva deja.dekleva99@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
Domen Perovšek Domenperovsekk@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
1. letnik izredni
2. letnik izredni Ariana Rozman ar8160@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik izredni Anastasia Vetrih nastja.vetrih443@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Specialna in rehabilitacijska pedagogika    
Koordinatorka Lana Leskovšek ll2826@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
1. letnik Maja Otič mo30345@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
Klara David klaradavid.1@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Pia Beranič piaberanic@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Nina Natek nn72578@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
Ema Hajdenkumer Eh89017@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
Alja Horvat ah27963@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
Nika Kraigher niicky.02@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
2. letnik Manja Šumah ms9365@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
Klara Majer km5519@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
Špela Kolar sk3782@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
Jerneja Šribar js7606@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik Lana Leskovšek ll2826@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Ajda Andrejka aa8182@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Ajda Bojnec ab8031@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
4. letnik Neža Majnik neza.majnik@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Zarja Poklukar zarja.poklukar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Logopedija in surdopedagogika      
Koordinatorka Zala Prevc zprevc@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
1. letnik Katrina Manfreda ka3na.manfreda@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
  Pia Kramberger kramberger.pia12@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Nina Kujundžić Lukaček ninakujundziclukacek@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Lara Pulko lara.pulko11@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Hana Vovk hana.vovk@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
Ana Pirc ana.pirc2@gmail.com 1. stopnja, 2. letnik
2. letnik Maja Vidmar mv2347@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
Eva Podgornik eva.podgornik02@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Ana Remic ar7586@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
Marjeta Nahtigal mn0290@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik Manca Jerala mj9153@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Enya Mlinarič Dragaš em4696@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Lara Gašpar lara.gaspar@hotmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Anastasija Knez nastjaknez1@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Maša Jambriško mj7253@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Manca Jerala mj9153@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
4. letnik Alja Lia Gržinič alja.grzinic@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Zala Prevc zprevc@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Karmen Zamernik karmen.zamernik@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
Likovna pedagogika      
Koordinatorka Eva Trampuš et4228@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
1. letnik Eva Trampuš et4228@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
2. letnik Eva Trampuš et4228@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
3. letnik Eva Trampuš et4228@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Dvopredmetni učitelj
Koordinator BI-KE-GO Ana Čičak anci.cicak@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
BIOLOGIJA    
1. letnik Tristan Mandelj tm89411@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
2. letnik Alja Zver zver.alja@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
Nina Bočko ninci.bocko3@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik Nina Stropnik ns4881@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Lea Arzenšek lea.arzensek@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Zala Kuhar zk7290@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Sara Vehovar sv0951@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Ana Čičak anci.cicak@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Petruša Rombo pr9138@student.uni-lj.si 1. stopnja, dodatno leto
4. letnik Nina Češnovar ninaacesnovar@gmail.com, ninacesnovar99@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Klemen Šparemblek klemen.smjs@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
Tjaša Lesar tjasa.lesar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
KEMIJA
1. letnik Tristan Mandelj tm89411@student.uni-lj.si 1. stopnja, 2. letnik
2. letnik Alja Zver zver.alja@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik Nina Stropnik ns4881@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Nina Kranjec nk9531@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Lea Arzenšek lea.arzensek@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Zala Kuhar zk7290@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Sara Vehovar sv0951@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Ana Čičak anci.cicak@gmail.com 1. stopnja, 4. letnik
Petruša Rombo pr9138@student.uni-lj.si 1. stopnja, dodatno leto
Saša Kokalj sk1058@student.uni-lj.si 1. stopnja, dodatno leto
4. letnik Nina Češnovar ninacesnovar99@gmail.com, ninaacesnovar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Klemen Šparemblek klemen.smjs@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
Tjaša Lesar tjasa.lesar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
GOSPODINJSTVO
1. letnik Nina Kranjec nk9531@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
2. letnik Nina Kranjec nk9531@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Nina Bočko ninci.bocko3@gmail.com 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik Nina Kranjec nk9531@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Saša Kokalj sk1058@student.uni-lj.si 1. stopnja, dodatno leto
Koordinatorka MA-TE-FI-RA      
MATEMATIKA      
1. letnik Ela Kropivšek ek8025@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
2. letnik Ela Kropivšek ek8025@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
3. letnik Mia Zala Smrečnik ms9941@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
TEHNIKA
1. letnik
2. letnik
3. letnik
4. letnik
FIZIKA
1. letnik Ela Kropivšek ek8025@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
2. letnik Ela Kropivšek ek8025@student.uni-lj.si 1. stopnja, 3. letnik
RAČUNALNIŠTVO
1. letnik Mia Zala Smrečnik ms9941@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
2. letnik Mia Zala Smrečnik ms9941@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
3. letnik Mia Zala Smrečnik ms9941@student.uni-lj.si 1. stopnja, 4. letnik
Doktorski študij: Izobraževanje učiteljev in edukacijske vede
       
1. letnik Nika Bedek nb56470@student.uni-lj.si 3. stopnja, 2. letnik, izredno
2. letnik Živa Jakšić Ivačič ziva.jaksic@gmail.com 3. stopnja, 3. letnik
Ime in priimek Elektronski naslov Oddelek Področje tutorstva
Vesna Štemberger vesna.stemberger@pef.uni-lj.si Razredni pouk Splošno učiteljsko tutorstvo

Tutorstvo za študente s posebnim statusom

Metoda Kemperl metoda.kemperl@pef.uni-lj.si Likovna pedagogika Splošno učiteljsko tutorstvo
Alenka Polak alenka.polak@pef.uni-lj.si Temeljni pedagoški študij Splošno učiteljsko tutorstvo
Miha Slapničar miha.slapnicar@pef.uni-lj.si Biologija, kemija in gospodinjstvo Splošno učiteljsko tutorstvo
Alenka Rot Vrhovec alenka.rotvrhovec@pef.uni-lj.si Razredni pouk Splošno učiteljsko tutorstvo
Tomaž Petek Tomaz.Petek@pef.uni-lj.si Predšolska vzgoja Splošno učiteljsko tutorstvo
Polona Gradišek polona.gradisek@pef.uni-lj.si Temeljni pedagoški študij Splošno učiteljsko tutorstvo
Gregor Torkar gregor.torkar@pef.uni-lj.si Biologija, kemija in gospodinjstvo Splošno učiteljsko tutorstvo
Gregor Tarman gregor.tarman@pef.uni-lj.si Fizika in tehnika Splošno učiteljsko tutorstvo
Primož Šparl primoz.sparl@pef.uni-lj.si Matematika in računalništvo Splošno učiteljsko tutorstvo
Eva Horvat eva.horvat@pef.uni-lj.si Matematika in računalništvo Splošno učiteljsko tutorstvo
Mojca Pečar mojca.pecar@pef.uni-lj.si Razredni pouk Splošno učiteljsko tutorstvo
Jerneja Pavlin jerneja.pavlin@pef.uni-lj.si Fizika in tehnika Splošno učiteljsko tutorstvo
Jerneja Novšak Brce jerneja.novsakbrce@pef.uni-lj.si Logopedija in surdopedagogika Splošno učiteljsko tutorstvo
Irena Hergan irena.hergan@pef.uni-lj.si Razredni pouk Splošno učiteljsko tutorstvo
Ksenija Rivo ksenija.rivo@pef.uni-lj.si Knjižnica Tutorstvo za informacijske vire
Tanja Petrušič tanja.petrusic@pef.uni-lj.si Razredni pouk Tutorstvo za področje prakse
Jerneja Novšak Brce jerneja.novsakbrce@pef.uni-lj.si Logopedija in surdopedagogika Tutorstvo za področje prakse,
Mojca Pečar mojca.pecar@pef.uni-lj.si Razredni pouk Tutorstvo za področje prakse
Alenka Rot Vrhovec alenka.rotvrhovec@pef.uni-lj.si Razredni pouk Tutorstvo za področje prakse
Gregor Torkar gregor.torkar@pef.uni-lj.si Biologija, kemija in gospodinjstvo Tutorstvo za tuje študente
Mojca Pečar mojca.pecar@pef.uni-lj.si Razredni pouk Tutorstvo za tuje študente
Jerneja Novšak Brce jerneja.novsakbrce@pef.uni-lj.si Logopedija in surdopedagogika Tutorstvo za tuje študente
Ime študentke/a Smer Letnik študija E-mail
TUJI ŠTUDENTI      
Koordinator Klara David 1. stopnja, 2. letnik klaradavid.1@gmail.com
Klara David SRP redno 1. stopnja, 2. letnik klaradavid.1@gmail.com
Pia Kramberger LOGO-SURDO 1. stopnja, 2. letnik kramberger.pia12@gmail.com
Nina Češnovar DU (BI-KE) 2. stopnja, 1. letnik ninacesnovar99@gmail.com, ninaacesnovar@gmail.com
Dajana Vukić SP 1. stopnja, 4. letnik vukicdajana2001@gmail.com
Anastasija Đekić SP 1. stopnja, 4. letnik ad0796@student.uni-lj.si
Alja Lia Gržinič LOGO-SURDO 2. stopnja, 1. letnik alja.grzinic@gmail.com
ŠTUDENTI S PP
Koordinator Klara Majer 1. stopnja, 3. letnik km5519@student.uni-lj.si
Klara Majer SRP 1. stopnja, 3. letnik km5519@student.uni-lj.si
Zarja Poklukar SRP 2. stopnja, 1. letnik zarja.poklukar@gmail.com
Pia Beranič SRP 1. stopnja, 2. letnik piaberanic@gmail.com
Enya Mlinarič Dragaš LOGO-SURDO 1. stopnja, 4. letnik em4696@student.uni-lj.si
Pia Kramberger LOGO-SURDO 1. stopnja, 2. letnik kramberger.pia12@gmail.com
Tristan Mandelj DU (BI-KE) 1. stopnja, 2. letnik tm89411@student.uni-lj.si
Nina Češnovar DU (BI-KE) 2. stopnja, 1. letnik ninaacesnovar@gmail.com, ninacesnovar99@gmail.com
Hana Jenko SP 2. stopnja, 1. letnik Hana.laby@gmail.com
Alja Lia Gržinič LOGO-SURDO 2. stopnja, 1. letnik alja.grzinic@gmail.com
Deja Dekleva SP 2. stopnja, dodatno leto deja.dekleva99@gmail.com
Enya Mlinarič Dragaš LOGO-SURDO 1. stopnja, 4. letnik em4696@student.uni-lj.si
TUTORSTVO ZA ŠTUDENTE, KI ODHAJAJO NA ERASMUS IZMENJAVO
Koordinator Manca Jerala 1. stopnja, 4. letnik mj9153@student.uni-lj.si
Anastasia Vetrih SP IZREDNO 1. stopnja, 4. letnik nastja.vetrih443@gmail.com
Enya Mlinarič Dragaš LOGO-SURDO 1. stopnja, 4. letnik em4696@student.uni-lj.si
Aja Vnuk SP 1. stopnja, dodatno leto aja.vnuk@gmail.com
Alja Lia Gržinič LOGO-SURDO 2. stopnja, 1. letnik alja.grzinic@gmail.com
Manca Jerala LOGO-SURDO 1. stopnja, 4. letnik mj9153@student.uni-lj.si
TUTORING FOR ERASMUS STUDENTS ON FACULTY OF EDUCATION
Koordinator Pia Kramberger 1. stopnja, 2. letnik kramberger.pia12@gmail.com
Pia Kramberger LOGO-SURDO 1. stopnja, 2. letnik kramberger.pia12@gmail.com
Klemen Šparemblek DU (BI-KE) 2. stopnja, dodatno leto klemen.smjs@gmail.com
Alja Lia Gržinič LOGO-SURDO 2. stopnja, 1. letnik alja.grzinic@gmail.com

 

Bodi na tekočem