Tatjana Devjak (ur.), Pavel Zgaga (ur.)

Prispevki k posodobitvi pedagoških študijskih programov II

Leto izida: 2007

ISBN: 978-961-253-019-8

Redna cena: 5,00 EUR

Monografija je razdeljena na tri dele. Prvi del je namenjen problematiki prenove v širšem evropskem kontekstu, drugi del se nanaša na pedagoške programe Pedagoške fakultete v presečišču z izzivi in vprašanji prenove programov. V tretjem delu pa najdemo izhodišča za konkretne dejavnosti pri prenovi študija (npr. uveljavljanje enakih možnosti ali načel informacijske družbe). Vsi prispevki so objavljeni v slovenščini, z naslovom, povzetkom in ključnimi besedami v slovenščini in angleščini.

Teoretični model kartografskega opismenjevanja v prvem triletju osnovne šole

Koncept in analiza matematične in naravoslovne pismenosti v slovenskih šolah in vrtcih

Uporaba drog v družbi tveganj: vpliv varovalnih dejavnikov in dejavnikov tveganja

Samopodoba šolskega otroka