Alistair Ross (ur.), Marta Fülöp (ur.), Marjanca Pergar Kuščer (ur.)

Učiteljevo in učenčevo razumevanje tekmovanja in sodelovanja: študija v Sloveniji, Madžarski in Angliji

Leto izida: 2006

ISBN: 978-86-7735-111-3

Redna cena: 6,20 EUR

V knjigi proučujejo tekmovanje in sodelovanje v dejanskem učnem okolju z ozirom na različne perspektive vpletenih. Uporaba istih analitičnih orodjih v šolah v treh različnih družbah omogoča pomemben vpogled v pomen vloge različnih kulturnih praks pri načinu, kako učenci in učitelji vzpostavljajo in uporabljajo proces sodelovanja in tekmovanja pri poučevanju in učenju.

Knjiga je uporabna za tiste v učiteljskih, pedagoških in psiholoških poklicih ter za tiste, ki se ukvarjajo z edukacijskimi politikami.

Blizu doma: priročnik za delo z družinami

Svetovanje v praksi

Prispevki k posodobitvi pedagoških študijskih programov II

Novoletna praznovanja: pripovedovanje zgodb za mlade učence angleščine kot tujega jezika