12. 5. 2023

Razstava Renate Sobczak in Marcina Bardana

Vljudno vabljeni na ogled razstave

Renate Sobczak in Marcina Bardana

od 11. maja do 27. maja 2023.

Tokratna razstava likovnih del slikarke Renate Sobczak in študenta slikarstva Marcina Bardana iz Poljske je rezultat plodovitega sodelovanja med Pedagoško fakulteto Univerze v Ljubljani in Jozef Pilsudski University of Physical Educatuion in Warszaw – Faculty of Physical Education and Health in Biala Podlaska.

prof. dr. Rajko Vute

This year’s exhibition of artworks by painter Renata Sobczak and student Marcin Bardan from Poland is the result of a fruitful collaboration between the Faculty of Education at the University of Ljubljana and the Jozef Pilsudski University of Physical Education in Warsaw – Faculty of Physical Education and Health in Biala Podlaska.

prof. dr. Karmen Pižorn, Professor

Renata Sobczak, Spring/Pomlad, 2018, ink on paper/tuš na papirju, 210 x 297 mm

Renata Sobczak_Marcin Bardan_e-katalog

Revije – mesečne novosti