5. 5. 2023

Knjigoveški eksperimenti iz odpadnih materialov

Vljudno vabljeni na ogled razstave z naslovom

KNJIGOVEŠKI EKSPERIMENTI IZ ODPADNIH MATERIALOV

v   Galeriji UL PEF, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana.

Razstava je na ogled od 9. do 22. maja 2023.

Predstavitev razstave in projekta je 15. maja 2023 ob 14. 00.

Projekt Inovativni pristopi oblikovanja trajnostnih turističnih produktov iz sekundarnih surovin z uporabo tradicionalnih knjigoveških tehnik je realiziran v sklopu krovnega projekta Univerze v Ljubljani Študenti UL v delovnem okolju – Projektno delo za pridobitev praktičnih izkušenj in znanj študentov v delovnem okolju 2022 / 2023.

Vodilna pedagoška mentorica: izr. prof. Anja Jerčič Jakob (UL PEF).

Druga pedagoška mentorica: doc. dr. Uršula Podobnik (UL PEF).

Delovni mentor 1: Maruji knjigoveštvo, Nadja Maruša Hren s.p., Peruzzijeva ulica 45, 1000 LJUBLJANA.

Delovna mentorica 2: dr. Mateja Golež, Zavod za gradbeništvo Slovenije.

Sodelujoče študentke: Urša Barič (UL PEF, Likovna pedagogika), Neža Brelih (UL PEF, Predšolska vzgoja), Špela Gabrovec (UL PEF, Likovna pedagogika), Lea Katavič (UL PEF, Razredni pouk), Lara Ogorevc (UL PEF, Predšolska vzgoja), Neža Šega (UL PEF, Likovna pedagogika), Jerca Šuštar (UL PEF, Likovna pedagogika), Anja Žbogar (UL PEF, Poučevanje, smer Likovna pedagogika).

Avtorica miniaturnih knjig: Špela Gabrovec

Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada

Knj._eksperimenti_besedilo

Revije – mesečne novosti