16. 10. 2023

Razpis volitev v študentski svet 2023/2024

Študente UL PEF obveščamo, da je dekan fakultete, prof. dr. Janez Vogrinc, sprejel sklep o Razpisu volitev v Študentski svet Univerze v Ljubljani Pedagoške fakultete, za študijsko leto 2023/2024, s čimer je na UL PEF pričel teči volilni postopek za volitve članov novega Študentskega sveta Univerze v Ljubljani Pedagoške fakultete.

Študenti, ki vas zanima delo v Študentskem svetu Univerze v Ljubljani Pedagoške fakultete, vabljeni, da najkasneje do 23. 10. 2023,  oddate izpolnjeni obrazec kandidature.

Rok za prijavo kandidature začne teči v torek, 17. oktobra 2023. Zadnji dan roka za prijavo kandidature je ponedeljek23. oktobra 2023. Kandidaturo kandidati oddajo na priloženem obrazcu (Priloga 1 -.docx; Priloga 1 – .pdf)

• elektronsko (digitalno podpisano natajnistvo@pef.uni-lj.si ) ali
  • osebno v tajništvo dekanata Pedagoške  fakultete UL, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana (v zaprti pisemski ovojnici s pripisom: »Za Volilno komisijo Pedagoške fakultete, kandidatura za izvolitev v Študentski svet PEF. Ne odpiraj!«) ali
  • po pošti  v tajništvo dekanata Pedagoške  fakultete UL, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana (v zaprti pisemski ovojnici s pripisom: »Za Volilno komisijo Pedagoške fakultete, kandidatura za izvolitev v Študentski svet PEF. Ne odpiraj!«.

Če je vloga oddana po pošti, bodo upoštevane le vloge, ki bodo na tajništvo dekanata prispele najmanj zadnji dan roka za prijavo kandidature, do 14.00.

Revije – mesečne novosti

26. 4. 2024

Podaljšano upravičeno obdobje za izvedbo Erasmus+ prakse

Uradne ure referata