24. 5. 2024

Objavljen Interni poziv za financiranje velikih interdisciplinarnih projektov Univerze v Ljubljani: rok za oddajo: 1.9.2024

Obveščamo vas, da je UL danes objavila Interni poziv za financiranje velikih interdisciplinarnih projektov Univerze v Ljubljani.

Cilj internega poziva je izbor velikih, mednarodno prebojnih interdisciplinarnih projektov UL. Dodaten namen je boljše povezovanje članic UL na raziskovalnem področju z namenom okrepitve raziskovalne odličnosti celotne UL.

Rok za oddajo vlog je 1. 9. 2024 do 23.59 na elektronski naslov RazpisRP2024@uni-lj.si.

Vsa razpisna dokumentacija (Interni poziv, Prijavna vloga in Metodologija in merila za delitev sredstev razvojnega stebra stabilnega financiranja RSF) je dosegljiva na povezavi.

Morebitna dodatna vprašanja prosimo pošljite na elektronski naslov RazpisRP2024@uni-lj.si

20. 6. 2024

Izšel je Razpis za Erasmus+ praktično usposabljanje v 2024/25

20. 6. 2024