15. 4. 2024

Novi razpisi Razvojnega sklada UL

Obveščamo vas, da smo v sklopu aktivnosti Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani odprli nove razpise za leto 2024:

• INTERNI RAZPIS Razvojnega sklada UL (RSUL) za ZAPOSLITEV SLOVENSKIH RAZISKOVALCEV IZ TUJINE

Namen internega razpisa Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani (v nadaljevanju: RSUL) je spodbujati reintegracijo odličnih slovenskih izkušenih raziskovalcev, ki delujejo v tujini. Univerza v Ljubljani želi z razpisom krepiti znanje in spretnosti ter mednarodno vpetost na znanstvenoraziskovalnem področju.

Predmet internega razpisa RSUL je sofinanciranje zaposlitve na Univerzi v Ljubljani slovenskih raziskovalcev, ki že dlje časa delujejo v tujini. Zaposlitev je predvidena na raziskovalnem delovnem mestu.

• ​​INTERNI RAZPIS Razvojnega sklada UL (RSUL) za RAZISKOVALNE PROJEKTE SLOVENSKIH RAZISKOVALCEV V TUJINI S ŠTUDENTI UL

Namen internega razpisa Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani (v nadaljevanju: RSUL) je sofinanciranje krajših raziskovalnih projektov slovenskih raziskovalcev v tujini s študenti 1., 2. ali 3. stopnje na Univerzi v Ljubljani. Univerza v Ljubljani želi z razpisom krepiti znanje in spretnosti ter mednarodno vpetost študentov UL – potencialnih bodočih raziskovalcev na znanstvenoraziskovalnem področju. Interni razpis je objavljen enkrat letno.

• INTERNI RAZPIS Razvojnega sklada UL (RSUL) ZA SOFINANCIRANJE AKTIVNOSTI V PODPORO INTERNACIONALIZACIJI NA PODROČJU RAZISKOVALNE ODLIČNOSTI

Namen internega razpisa Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani je nagraditi in spodbujati raziskovalno razvojne aktivnosti in internacionalizacijo raziskovalne dejavnosti na Univerzi v Ljubljani. Na interni razpis se lahko prijavijo članice UL, programske skupine na članicah UL ali raziskovalci UL, ki pri opravljanju znanstveno-raziskovalnih aktivnosti potrebujejo dodatna finančna sredstva, ki jih ni možno zagotoviti s strani programskih skupin,  sredstev stabilnega financiranja članice ali drugih lastnih sredstev članice.​

Vsi interni razpisi in bolj podrobne informacije so dostopne preko intranetne strani naše službe:

Razvojni sklad UL – Domov (uni-lj.si)

27. 5. 2024

Razstava študentov likovne pedagogike na Kitajskem

27. 5. 2024

Testni dostop do zbirke APA PsycTherapy

24. 5. 2024

Objavljen Interni poziv za financiranje velikih interdisciplinarnih projektov Univerze v Ljubljani: rok za oddajo: 1.9.2024