29. 5. 2023

Javni razpis za sofinanciranje nakupov raziskovalne opreme (Paket 22)

Odprt je  Javni razpis za sofinanciranje nakupov raziskovalne opreme (Paket 22).

Predmet javnega razpisa je (so)financiranje nakupov raziskovalne opreme v letu 2024 in 2025 (Paket 22). (So)financirajo se nakupi raziskovalne opreme, katere informativna predračunska nabavna vrednost prijavljene raziskovalne opreme znaša najmanj 50.000 EUR za naravoslovje, najmanj 20.000 EUR za tehniko, biotehniko in medicino ter najmanj 15.000 EUR za humanistiko in družboslovje.

Razpis se zaključi 12. 7. 2023 ob 14. uri.

Več informacij je na povezavi. Prosimo vas, da pri pripravi prijave dosledno upoštevate razpisne pogoje agencije.

Navodila za podpisovanje dokumentov:

• Prijava mora biti elektronsko podpisana (kvalificiran digitalni podpis ni potreben) s strani zastopnika ali pooblaščene osebe prijavitelja in pooblaščene osebe za raziskovalno opremo
  • Prijavno dokumentacijo podpisuje rektor. Za rektorjevo podpisovanje prijav je potrebna podpisna izjava dekanje oz. dekana članice, da soglaša s prijavami na razpis. Osnutek dokumenta je v prilogi sporočila.
  • Zadnji rok za oddajo prijave v podpis rektorju je 10. 7. 2023 do 12. ure

Revije – mesečne novosti

26. 4. 2024

Podaljšano upravičeno obdobje za izvedbo Erasmus+ prakse