27. 12. 2023

Glasujte za naj raziskovalno novico leta 2023

Univerza v Ljubljani je največja raziskovalna ustanova v Sloveniji in se lahko pohvali s številnimi raziskovalnimi rezultati. Izjemne rezultate naših raziskovalk in raziskovalcem redno delimo v Raziskovalnih novicah. V letu 2023 smo jih objavili kar 50. Vabljeni, da pobrskate po arhivu raziskovalnih novic in v komentar pod objavo na Facebooku Univerze v Ljubljani prilepite povezavo do tiste novice, ki vas je letos najbolj navdušila.

Trem naključno izbranim sodelujočim bomo podarili paket promocijskih izdelkov Univerze v Ljubljani. Glasovanje poteka do nedelje, 31. decembra 2023, do polnoči. Najbolj zanimivo novico po vašem izboru bomo razglasili v sredo, 3. januarja 2024.

Hkrati vas vabimo, da vaše raziskovalne dosežke delite z nami. V kolikor izvajate kakšen prelomni projekt, bomo veseli teh novic na projekt@uni-lj.si. V priponki vam pošiljamo smernice za pripravo novic.

Veselimo se vašega sodelovanja in raziskovalnega navdušenja!

Raziskovalne novice – smernice

21. 5. 2024