18. 3. 2024

Vabilo: 8. posvetovalna konferenca Platforma znanja z naslovom »Ozelenitev visokega šolstva«

Kot že napovedano, vas skupaj z Ministrstvom za visoko šolstvo, znanost in inovacije vljudno vabimo, da se udeležite 8. posvetovalne konference Platforme znanja z naslovom »Ozelenitev visokega šolstva«.

Dogodek, ki je namenjen vsem akterjem v visokošolskem ekosistemu, bo potekal v živo 20. marca 2024 od 9h do 15h v upravni stavbi SEM, Metelkova ulica 2, Ljubljana, možno pa ga bo spremljati tudi prek spletnih pretočnih kanalov Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije.

V priponki vam pošiljamo osnutek programa in diskusijski dokument.

Za udeležbo na dogodku je obvezna prijava.

Prijavite se lahko do 19. marca oz. do zapolnitve prostih mest (za fizično udeležbo) na naslednjem naslovu: https://forms.office.com/e/9DxeKxPLPX

Veselimo se druženja z vami. Hvaležni bomo, če boste vabilo delili s svojimi kolegi, ki bi jih dogodek utegnil zanimati.

Ekipa Platforme znanja

Osnutek programa 8. Platforme znanja

Platforma znanja_dokument za razpravo

Revije – mesečne novosti