5. 6. 2023

Vabilo na panel s Predsednico ERC in dobitniki ERC projektov v Sloveniji, 8. junij, Ljubljana

Posredujemo vabilo MVZI, ki v četrtek, 8.6.2023 ob 11.15 v Veliki dvorani Fakultete za družbene vede UL organizira panel “Kaj pomeni pridobitev projekta ERC za razvoj kariere ter kako prispeva k napredku raziskav in znanja?

Osrednja govorka bo predsednica Evropskega raziskovalnega sveta (angleško European Research Council – ERC) prof. dr. Maria Leptin, svoje izkušnje pa bo predstavilo šest prejemnic oz. prejemnikov projektov ERC.

Več informacij in prijava na dogodek: Panel: Kaj pomeni pridobitev projekta ERC za razvoj kariere ter kako prispeva k napredku raziskav in znanja? | GOV.SI

Spoštovani,

v četrtek 8.6. bo na vabilo Ministra obiskala Slovenijo predsednica ERC, prof.dr. Maria Leptin. Ob tej priložnosti organiziramo panel s predsednico ERC ter šestimi dobitniki in dobitnicami ERC projektov v Sloveniji, ki bodo delili svoje izkušnje in napotke. Dogodek je odprte narave, je pa obvezna vnaprejšnja prijava.

Več lahko izveste o dogodku in izvedete prijavo preko naše spletne strani: https://www.gov.si/novice/2023-05-26-panel-kaj-pomeni-pridobitev-projekta-erc-za-razvoj-kariere-ter-kako-prispeva-k-napredku-raziskav-in-znanja/ .

Vljudno vabljeni na ta enkratni dogodek!

24. 4. 2024

Raziskovalni simpozij Wallace 19.–21. 5. 2024