30. 11. 2022

Erasmus+ izmenjave zaposlenih – Švica in Velika Britanija

Obveščamo vas, da je Univerza v Ljubljani objavila dva dodatna razpisa za Erasmus+ izmenjave zaposlenih, ki omogočata mobilnosti v Švico in Veliko Britanijo.

Upravičeno obdobje za izvedbo mobilnosti je od 1. 1. do 30. 9. 2023. V okviru obeh razpisov velja omejitev financiranja v študijskem letu 2022/2023 na eno mobilnost, torej ali v programsko državo ali v Švico ali v Veliko Britanijo.

Mobilnost osebja za namen poučevanja (STA) / in usposabljanja (STAT) – Švica in Velika Britanija

Mobilnost osebja za namen poučevanja / in usposabljanja (»Staff mobility for teaching / and training«) v okviru programa Erasmus+ se nanaša na mobilnost učnega osebja visokošolskih institucij z namenom izvajanja pedagoških obveznosti / in usposabljanja na instituciji gostiteljici v Švici ali Veliki Britaniji.

Rok za oddajo prijave na PEF (Pisarna za mednarodno sodelovanje) je 18. 12. 2022 oziroma po tem roku do porabe sredstev. Za uspešno prijavo na razpis je potrebno izpolniti spletni prijavni obrazec. Na razpis je mogoče prijaviti mobilnosti, ki bodo izvedene od 1. 1. 2023 do najkasneje 30. 9. 2023.

Mobilnost osebja za namen usposabljanja (STT) – Švica in Velika Britanija

Mobilnost osebja za namen usposabljanja (»Staff Mobility for Training«) se v okviru programa Erasmus+ nanaša na mobilnost osebja visokošolskih institucij z namenom usposabljanja na instituciji gostiteljici v Švici ali Veliki Britaniji.

>> Dodaten razpis STT Erasmus+ 2022/23 – Švica in Velika Britanija

>> Prijava (Rok za prijavo 18. 12. 2022 oziroma po tem roku do porabe sredstev)

Rok za oddajo prijave na PEF (Pisarna za mednarodno sodelovanje) je 18. 12. 2022 oziroma po tem roku do porabe sredstev. Za uspešno prijavo na razpis je potrebno izpolniti spletni prijavni obrazec. Upravičeno obdobje za izvedbo mobilnosti je od 1. 1. 2023 do najkasneje 30. 9. 2023.

21. 5. 2024

Testni dostop do zbirke knjig na portalu Taylor & Francis eBooks