20. 4. 2023

Informativni dnevi (za št. l. 23/24)

Vabljeni na informativna dneva magistrskega programa Kognitivna znanost. V uvodu bo na kratko predstavljena kognitivna znanost – interdisciplinarno raziskovanje duševnosti, ki združuje nevroznanost, psihologijo, jezikoslovje, filozofijo in umetno inteligenco. Glavni del predstavitve bo namenjen skupnemu interdisciplinarnemu programu druge stopnje Kognitivna znanost, ki se izvaja v okviru Medicinske fakultete, Filozofske fakultete, Fakultete za računalništvo in informatiko in Pedagoške fakultete (koordinatorica študija) in je del mednarodnega programa MEi:CogSci, ki poteka na štirih evropskih univerzah.

Predavatelji in študenti kognitivne znanosti vam bodo na voljo za vprašanja povezana s študijem in področjem kognitivne znanosti.

Informativna dneva bosta potekala ob naslednjih terminih:

• 11. 5. 2023 ob 16.30 (lokacija: Pedagoška fakulteta, Kardeljeva ploščad 16)
  • 22. 5. 2023 ob 16.00 (lokacija: Center za kognitivno znanost UL PeF, Vegova 4, Velika predavalnica; glej zemljevid).

Programski svet študija Kognitivna znanost

Revije – mesečne novosti

26. 4. 2024

Podaljšano upravičeno obdobje za izvedbo Erasmus+ prakse