27. 5. 2024

Testni dostop do zbirke APA PsycTherapy

APA PsycTherapy je pretočna video platforma, na kateri je dostopnih več kot 900 videoposnetkov psihoterapevtskih sej s priznanimi terapevti. Posnetki pokrivajo več kot 100 različnih terapevtskih pristopov in več kot 200 tematik. Platforma je namenjena klinikom, svetovalcem, inštruktorjem in pripravnikom, ki želijo izostriti svoje terapevtske veščine. Ta preverjena metoda usposabljanja je neprecenljivo orodje za učenje in spremljanje najnovejših psihoterapevtskih tehnik.

Testni dostop je omogočen od 27. 5. 2024 do 25. 6. 2024 z lokacij Univerze na Primorskem, Univerze v Ljubljani, CTK in NUK; oddaljeni dostop je omogočen za člane knjižnic UP, UL, CTK in NUK.

Vstopna točka>>

26. 7. 2024

Obvestila o evropskih in mednarodnih razpisih, dogodkih in novicah

23. 7. 2024