10. 3. 2023

Logopedi logopediji – podarjene knjige Knjižnici UL PEF

6. marca 2023 je v avli Pedagoške fakultete potekala slovesna predaja knjig ob zaključku projekta Logopedi logopediji. Projekt je organizirala Študentska sekcija Društva logopedov Slovenije in je bil namenjen obogatitvi Knjižnice UL PEF s publikacijami s področja logopedije in surdopedagogike. Zaposleni logopedi so podarili strokovne knjige, ki so sedaj del knjižnega fonda fakultetne knjižnice in na voljo uporabnikom. Knjige so označene s posebno nalepko, ki pričuje, da jih je knjižnica pridobila v okviru projekta Logopedi logopediji. Knjižničarke smo z veseljem sodelovale v projektu in se zahvaljujemo vsem, ki so darovali knjige in s tem pomembno obogatili knjižnično zbirko s knjigami s področja logopedije in surdopedagogike. Posebna zahvala gre študentki logopedije Ajdi Ratković za vzorno sodelovanje s knjižnico pri izvedbi projekta. Knjižničarke se zahvaljujemo tudi za čudovit šopek, ki smo ga prejele od organizatorjev in krasi knjižnični pult.

Logopedi logopediji – seznam knjig>>

Revije – mesečne novosti

26. 4. 2024

Podaljšano upravičeno obdobje za izvedbo Erasmus+ prakse