31. 3. 2023

Zagovor doktorske disertacije kandidata PETRA GRANDITSA

Univerza v Ljubljani Pedagoška fakulteta obvešča, da bo Peter GRANDITS zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom:

»MODEL OF LITERARY INSTRUCTION THROUGH NARRATIVE IDENTITY (MODEL POUKA LITERATURE PREKO NARATIVNE IDENTITETE)«.

Javni zagovor bo v petek, 7. 4. 2023, ob 14.00 uri, v sejni sobi 026 Pedagoške fakultete in na daljavo preko videokonferenčnega okolja ZOOM.

Zainteresirano javnost vljudno vabimo, da pošlje izpolnjeno vlogo za udeležbo na zagovoru doktorske disertacije na elektronski naslov: referat@pef.uni-lj.sinajkasneje do četrtka, 6. 4. 2023, do 12.00 ure.

29. 3. 2024

Izid nove številke Revije CEPS

29. 3. 2024

Z mreženjem do novih raziskovalnih idej – predstavitev priložnosti COST akcij za raziskovalce