21. 2. 2024

Pedagoška fakulteta omogoča športnikom prijazno izobraževanje

V veliko veselje nam je, da lahko sporočimo novico, ki smo jo prejeli z Olimpijskega komiteja Slovenije, in sicer je izvršni odbor OKS-ZŠZ na podlagi predloga Ekspertne skupine certifikata Športnikom prijazno izobraževanje sprejel sklep, da je Pedagoška fakulteta Univerze v Ljubljani upravičena do podaljšanja certifikata »Športnikom prijazno izobraževanje« in sicer do konca študijskega leta 2024/2025.

Podaljšanje certifikata pomeni pomembno priznanje našim prizadevanjem omogočiti študentom športnikom uspešno usklajevanje akademske in športne kariere.

Novi razpisi Razvojnega sklada UL

SEFA ERSAN KAYA – POSTER DESIGNS

15. 4. 2024

Prijava na Javni razpis Razvojni projekt – Navidezna, obogatena in razširjena resničnost v izobraževanju