29. 11. 2023

Delavnica projekta “Krožnost je naša priložnost”

Na delavnici sta bila predstavljena pomen in vloga prehoda iz linearnega v krožno gospodarstvo. Osrednji del delavnice je bil namenjen predstavitvi novega priročnika Krožno gospodarstvo in tekstilije z učnimi urami o vsebinah krožnosti. Priročnik je pripravila skupina študentk s Pedagoške fakultete iz Ljubljane ob mentorstvu dr. Stojana Kostanjevca (UL PEF), dr. Martina Erjavšek (UL PEF), dr. Alenke Pavko Čuden (UL NTF), podjetja AquafilSLO in programa Ekošola.

Delavnico so vodile dr. Martina Erjavšek (mentorica) ter Meri Zupančič Plot in Nina Kranjec (soavtorici) s Pedagoške fakultete iz Ljubljane.

Priročnik, s ciljem razumevanja in raziskovanja konceptov krožnega gospodarstva, je dostopen na: https://ekosola.si/wp-content/uploads/2023/11/Kro%C5%BEno-gospodarstvo-in-tekstilije.pdf

22. 2. 2024

Obvestila o evropskih in mednarodnih razpisih, dogodkih in novicah

21. 2. 2024