5. 2. 2024

Open call – Razpis za nove člane buddy mreže ESN Ljubljana

Drage študentke in cenjeni študenti,

smo ESN Ljubljana, del mednarodne organizacije Erasmus Student Network, in že vse od leta 1999 skrbimo za obštudijsko življenje mednarodnih študentov Univerze v Ljubljani. Tako za njih pripravljamo različne študijsko in obštudijsko obarvane aktivnosti, hkrati pa jim nudimo pomoč in podporo pri vseh aspektih njihove študijske izmenjave in bivanja v Ljubljani.

Kot organizacija smo v minulem semestru študijskega leta 2023/24 prvič izvajali tako imenovani buddy sistem, kar pomeni, da smo ustanovili mrežo redno vpisanih slovenskih študentov na Univerzi v Ljubljani, ki so pripravljeni v svojem prostem času po svojih zmožnostih pomagati mednarodnim študentom v Ljubljani in jim predstavljati njihovega “buddyja”.

Buddy mreža kakor tudi naša organizacija ESN Ljubljana sta lahko za vas vnovičen stik z mednarodnim študijskem okoljem, če ste se s tem že spoznali v preteklosti, lahko pa sta za vas tudi nova priložnost, da le tega spoznate in se pustite nad njim navdušiti.

V primeru, da vas sodelovanje v okviru aktivnosti ESN Ljubljana zanima in bi si želeli o možnosti pridružitve naši organizaciji izvedeti kaj več, nas lepo prosimo zgolj kontaktirajte na sledečem elektronskem naslovu: esn@sou-lj.si.

Najlepša hvala že vnaprej za vašo pozornost, mi vam pa ob tem želimo uspešen zaključek izpitnega obdobja!

Revije – mesečne novosti

26. 4. 2024

Podaljšano upravičeno obdobje za izvedbo Erasmus+ prakse

Uradne ure referata