29. 3. 2024

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vabi na informativni dogodek »Z mreženjem do novih raziskovalnih idej – predstavitev priložnosti COST akcij za raziskovalce«, ki bo potekal v četrtek, 11. aprila 2024, od 13. ure dalje v živo na sedežu Univerze v Ljubljani.

Dogodek bo trajal do največ ene ure, na njem pa boste raziskovalci dobili odgovore na vprašanja:

• kaj so COST akcije in kako se vanje vključiti,
  • katere aktivnosti so financirane,
  • kakšne so prednosti sodelovanja v COST akcijah,
  • na kaj biti pozoren pri pripravi projektnega predloga,
  • kako poiskati potencialne partnerje…

Število mest na predstavitvi je omejeno. Prijave do zapolnitve prostih mest sprejemamo prek spletnega obrazca.

Na kratko o COST akcijah:

Cilj COST akcij je omogočiti povezovanje raziskovalcev, industrije in oblikovalcev politik z namenom razvoja novih konceptov in idej ter krepitvijo sektorja raziskav in razvoja. V COST akcije se lahko vključijo raziskovalci na vseh stopnjah raziskovalne kariere, še posebej pa k udeležbi spodbujajo mlade raziskovalce. Razpis je odprt za vsa znanstvena področja, pri čemer so med prioritetami interdisciplinarne raziskave.

Za dodatna vprašanja smo na voljo.

COST akcije

Revije – mesečne novosti

26. 4. 2024

Podaljšano upravičeno obdobje za izvedbo Erasmus+ prakse