19. 7. 2023

Prijava na 8. znanstveno konferenco »Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju«

Vljudno vas vabimo k prijavi na 8. znanstveno konferenco “Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju: Izobraževanje učiteljic in učiteljev za raziskovalno učenje in poučevanje”, ki bo potekala 20. in 21. septembra v prostorih Pedagoške fakultete Univerze v Kopru (Cankarjeva 5, 6000 Koper).

Tudi letos Pedagoški inštitut (PI)Slovensko društvo raziskovalcev na področju edukacije (SLODRE)Center Republike Slovenije za mobilnosti in evropske programe izobraževanja in usposabljanja (CMEPIUS) ter Pedagoška fakulteta Univerze v Kopru organizirajo 8. znanstveno konferenco »Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju: Izobraževanje učiteljic in učiteljev za raziskovalno učenje in poučevanje«. Konferenca bo potekala dva dni, in sicer v sredo, 20.9., in četrtek, 21.9.2023, v prostorih Pedagoške fakultete Univerze v  Kopru (Cankarjeva 5, 6000 Koper).

Osnovni cilj nacionalne znanstvene konference je diseminacija rezultatov raziskav ter izmenjava izkušenj, identifikacija ključnih problemov, izzivov in ovir na področju digitalizacije v vzgoji in izobraževanju ter spodbujanje in razvoj raziskovanja na področju učenja in poučevanja v dobi digitalizacije, ostaja pa kljub vsemu odprta tudi za vse druge pristope in usmeritve.

Na konferenci bosta kot vabljena predavatelja sodelovala dr. Manja Klemenčič (Univerza Harvard in Univerza v Ljubljani) ter dr. Paolo Sorzio (Univerza v Trstu, Italija).

Kotizacija za udeležbo na konferenci, ki vključuje kosilo, kavo in prigrizke med odmori ter knjižico povzetkov, znaša:

• 50 EUR za enodnevno udeležbo (cena s popustom za študente, upokojence in brezposelne je 40 EUR) in
  • 80 EUR za dvodnevno udeležbo (cena s popustom za študente, upokojence in brezposelne je 60 EUR).

Na konferenco se lahko prijavite TUKAJ.
Na konferenco so možne le še prijave brez prispevka.

Podroben program konference si lahko ogledate TUKAJ.

Prav tako bomo tudi letos na konferenci podelili priznanja za najboljše doktorsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja, priznanje za izjemne dosežke na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja ter priznanje za življenjsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja. Razpisno dokumentacijo lahko najdete TUKAJ.

Več o konferenci in navodila za prijavo najdete na spletni strani konference: https://www.pei.si/konferenca-2023/
Ostale informacije vam bo z veseljem posredovala Ana Mlekuž preko elektronskega naslova konferenca.PI@pei.si

Vabljeni k prijavi in udeležbi!

Zagovor doktorske disertacije kandidatke Petre Brdnik Juhart

RAZSTAVA: Tudi drevesa so