3. 7. 2023

Pregledovanje projektnih prijav preko spletnega mesta wideraexperts.eu

Wideraexperts.eu je brezplačen portal, razvit v okviru projekta NCP_WIDERA.NET, ki omogoča povezovanje mednarodnih strokovnjakov s prijavitelji iz Widening držav za namen predhodnega pregleda projektnih prijav programa Obzorje Evropa v okviru razpisov Widening, ERA, Grozdi Stebra II (Pillar II) in EIC Pathfinder.

Če pripravljate projektno prijavo kot koordinator ali sodelujete kot vodja delovnega paketa, lahko svojo projektno prijavo predložite za strokovni predpregled preko portala – preprosto obiščite wideraexperts.eu in registrirajte svojo projektno prijavo, da jo boste lahko povezali s strokovnjakom, ki vam bo podal priporočila, kako izboljšati kakovost vsebine in povečati možnosti za pridobitev financiranja.

Vir: NCP WIDERA.NET Newsletter – June 2023

Zagovor doktorske disertacije kandidatke Petre Brdnik Juhart