30. 1. 2024

Finančno načrtovanje projektov po principu Lump sum in pravila finančnega vodenja projektov v okviru programa Obzorje Evropa, 1. in 2. februar 2024 na IJS

Na Institutu »Jožef Štefan« načrtujejo 1. in 2. februarja 2024  izvedbo dvodnevnega izobraževanja s področja finančnega načrtovanja. Na dogodek se zainteresirani lahko prijavijo preko prijavnega obrazca. Dogodek bo potekal v živo. Prijave zbiramo do zapolnitve prostih mest. Uspešno prijavljene bomo o prijavi obvestili.

Vabilo – Finančno načrtovanje projektov po principu Lump sum in pravila finančnega vodenja projektov v okviru HE

Invitation – HE Lump sum budgeting and HE financial rules

17. 5. 2024

Poletno šolo Bovec