24. 2. 2023

Raziskujem Slovenijo – pokrajine v Sloveniji

Šest študentk 2. stopenjskega študijskega programa Poučevanje na razredni stopnji na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani je pod mentorstvom asist. dr. Alenke Žerovnik v okviru projektnega dela pri predmetu IKT v izobraževanju za učitelje in učence 4. in 5. razreda ustvarilo interaktivno učno gradivo.

Za temo svoje projektne naloge so si izbrale temo iz predmeta Družba v 5. razredu in obravnavale pokrajine v Sloveniji.

Spletno mesto z interaktivnimi učnimi viri je dostopno na URL naslovu: https://raziskujemslovenijo.splet.arnes.si/.

Učence na poti raziskovanja čakajo zanimive interaktivne naloge, pri reševanju katerih dobijo takojšnje povratne informacije, zato je spletno mesto tudi dober učni vir pri samostojnem učenju in utrjevanju znanja.

Veseli bomo vašega obiska in povratnih informacij.

Avtorice projekta: Eva Kožlakar, Izza Pristavec, Tjaša Mrvar, Katja Turinek, Zala Rifelj in Katarina Novak ter izvajalka seminarja, v okviru katerega je nastalo spletno mesto asist. dr. Alenka Žerovnik.

17. 5. 2024

Poletno šolo Bovec

17. 5. 2024

Obvestila o evropskih in mednarodnih razpisih, dogodkih in novicah