29. 1. 2024

Pouk na prostem z vključevanjem elementov tvegane igre

Spoštovani!

Vabljeni na program usposabljanja za učitelje z naslovom

POUK NA PROSTEM Z VKLJUČEVANJEM ELEMENTOV TVEGANE IGRE

Program je namenjen spodbujanju in vključevanju učenja na prostem skozi tvegane igralne dejavnosti v 1. in 2. triletju OŠ ter razvijanju gradiv za učitelje.

Prijava je preko KATIS-a, kotizacije ni.

Podrobnejše informacije o programu so na voljo na povezavi: https://paka3.mss.edus.si/Katis/KatalogProgramov.aspx Preverite, da so vsa polja v iskalniku KATIS počiščena. V rubriki ‘Izvajalec’ izberite UNIVERZA V LJUBLJANI, PEDAGOŠKA FAKULTETA, v rubriki ‘ključne besede programa’ pa vpišite POUK NA PROSTEM. Z ‘enter’ potrdite izbiro do programa.

Izvedba bo na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Prvo srečanje bo v sredo, 17. 4. 2024, ob 16. uri.

Za dodatne informacije lahko pišete na: irena.hergan@pef.uni-lj.si

Zagovor doktorske disertacije kandidatke Petre Brdnik Juhart

RAZSTAVA: Tudi drevesa so