11. 1. 2023

Javni razpis za (so)financiranje raziskovalnih projektov za leto 2023

Obveščamo vas, da je odprt Javni razpis za (so)financiranje raziskovalnih projektov za leto 2023.

Predmet razpisa je (so)financiranje izvajanja:

1. manjših temeljnih raziskovalnih projektov in manjših aplikativnih raziskovalnih projektov;
  2. podoktorskih temeljnih raziskovalnih projektov in podoktorskih aplikativnih raziskovalnih projektov;
  3. manjših temeljnih raziskovalnih projektov – Program dr. Aleša Debeljaka;
  4. velikih temeljnih raziskovalnih projektov.

Predvidena letna višina sredstev javnega razpisa je 30.000.000,00 EUR. Predvideni začetek (so)financiranja izvajanja projektov je 1. 9. 2023.

Prijave se oddajo na spletnem portalu agencije Digital Forms. Podpisniki so dekani oz. dekanje po pooblastilu rektorja. Razpis se zaključi 28. 2. 2023 ob 14.00.

Vzorce medsebojnih izjav, ki jih morate podpisati z vsemi sodelujočimi partnerji, prejmete lahko v Pisarni za raziskave in mednarodno sodelovanje. Zahteva za sklenjene dogovore (v našem primeru so to izjave) je navedena v prijavnem obrazcu (30. točka). Izjav ni potrebno nikamor pošiljati.

Prosimo, da pri pripravi in izpolnjevanju prijav natančno upoštevate navodila v javnem razpisu. Več informacij o razpisu je na povezavi.

28. 3. 2024

Obvestila o evropskih in mednarodnih razpisih, dogodkih in novicah

26. 3. 2024

Revije – mesečne novosti