Novica

Objavljeno: 31. 07. 2017 ob 08:06    Starost: 2 leto

Športna tekmovanja Univerze v Ljubljani

V letošnjem študijskem letu je Pedagoška fakulteta sodelovala na vseh ligaških tekmovanjih v moški in ženski konkurenci in je tako ena izmed redkih fakultet UL, ki nastopa vseh tekmovanjih. Prav tako pa so študenti PeF tekmovali tudi v posameznih športnih panogah (Panožna prvenstva UL) in dosegli lepe uvrstitve.

 

LIGAŠKA TEKMOVANJA  UL

 

KOŠARKA:

Ženske:                      6.  mesto

Moški:                     17.  mesto

 

ODBOJKA:

Ženske:                      5.  mesto

Moški:                     10.  mesto

 

NOGOMET – FUTSAL:

Moški:                        9. mesto

 

 

PANOŽNA PRVENSTVA UL

 

BADMINTON:

a.     Tekmovalna kategorija

1.     mesto          Cerkovnik Martin     MA-FI    1. l.

b.      Rekreativna kategorija

Moški:               3.  mesto           Kirn Jure                 MA-RA  2. l.

                           9.  mesto           Pršin Aleš               FI-KE  3. l.

                         17.  mesto           Šorak Klemen        MA-RA  2. l.

Ženske:               4.  mesto          Knez Danaja             RP  1. l.

Igra dvojic:         2.  mesto          Cerkovnik Martin   MA-FI  1. l. 

                                                     Kirn Jure                MA-RA  2. l.

 

NAMIZNI TENIS:

a.     Tekmovalna kategorija

          Moški:                 5.  mesto           Peterka Matevž        RP 2. stop.

          Ženske:                2. mesto           Kozamernik Sara      SRP 1. l.

b.      Rekreativna kategorija

Moški:                    2. mesto           Šorak Klemen           MA-RA  2. l.

Ženske:                   1. mesto           Centa Ajda                RP  1. l.  2.stop.

                                3. mesto           Knez Danaja             RP  1. l.

   c.   Ekipno:                   1. mesto           Pedagoška fakulteta UL

 

NAMIZNI NOGOMET:

           Moški:                  7. mesto          Šorak Klemen           MA-RA  2.

                                                                Kirn Jure                   MA-RA  2. l.

 

BILJARD:

a.      Tekmovalna kategorija

Moški:                      2.  mesto          Šorak Klemen          MA-RA  2. l.

 

b.     Rekreativna kategorija

9.     mesto         Kirn Jure                  MA-RA  2. l.

 

FLOORBALL:

                                           9.  mesto        Filpovič Žan              RP  2. l. 

                                                                  Šorak Klemen            MA-RA  2. l.

                                                                  Hrvatin Erik           MA-FI  4. l.

                                                                  Grobljar Urh          MA-FI  4.l.

                                                                  Gobbo David         SRP  1. l. 2. stop.

 

PLESI:

a.     Standardni plesi

1.     mesto        Arhar Nadja             Soc.ped.   2. l.

                   Bizjak Matic           FRI

                                          4.  mesto          Čejpova Marketa    PeF  ERASMUS

                                                                   Ambrožič Urša       FF

     b. Latinsko-ameriški plesi

                                          6.  mesto          Čejpova Marketa    PeF  ERASMUS

                                                                   Ambrožič Urša       FF

 

TENIS:

a.     Predtekmovanje

         Moški:                      1. mesto           Burja Klemen        Soc.ped.  1. l.

b.     Finalno tekmovanje

Moški:                       4. mesto           Burja Klemen        Soc.ped. 1. l.


www.pef.uni-lj.si uporablja piškotke. Več informacij Zapri