Razpis za vpis v skupni interdisciplinarni študijski program druge stopnje Kognitivna znanost za št. l. 2018/2019

Informativni dnevi
Vabljeni na informativni dan magistrskega programa Kognitivna znanost. V uvodu bo na kratko predstavljena kognitivno znanost – raziskovanje duševnosti, ki združuje nevroznanost, psihologijo, jezikoslovje, filozofijo in umetno inteligenco. Glavni del predstavitve pa bo namenjen skupnemu interdisciplinarnemu programu druge stopnje Kognitivna znanost, ki se izvaja v okviru Medicinske fakultete, Filozofske fakultete, Fakultete za računalništvo in informatiko in Pedagoške fakultete in je del mednarodnega programa MEi:CogSci, ki poteka na štirih evropskih univerzah.

Predavatelji in študenti kognitivne znanosti vam bodo na voljo za vprašanja povezana s študijem in področjem kognitivne znanosti.

Informativni dan bo v sredo, 6. 6. 2018 ob 16:30 v veliki predavalnici na Vegovi 4 v prostorih Pedagoške fakultete (vhod z dvorišča za stavbo; glej zemljevid).

Preostali informativni dnevi:
- 13. 6. 2018 ob 17.00, Pedagoška fakulteta, Kardeljeva ploščad 16
- 5. 7. 2018 ob 16.00, Pedagoška fakulteta, Kardeljeva ploščad 16

Vabljeni!
Programski svet študija Kognitivna znanost

GOVORILNE URE: Vsi, ki vas zanima več o študiju, se lahko o tem pogovorite osebno na govorilnih urah izr. prof. dr. Urbana Kordeša in doc. dr. Tomaja Strleta od zadnjega tedna v avgustu do prvega tedna v juliju (vendar glejte govorilne ure za izjeme).

KONTAKT: kognitivna@pef.uni-lj.si

KONTAKT ŠTUDENTOV KOGNITIVNE ZNANOSTI: info.cogsci.lj@gmail.com