Študenti tutorji v študijskem letu 2016/2017

TUTOR Helena Grbec hgrbec@gmail.com 3. letnik

Tutor temu letniku E-naslov Letnik tutorja
Predšolska vzgoja
KOORDINATOR Lea Šifrer lea.sifrer@gmail.com 3. letnik
1. letnik Vid Grašič sosedovfrancelj@gmail.com 2. letnik
2. letnik Lea Šifrer lea.sifrer@gmail.com 3. letnik
3. letnik Maruša Lojk marusa.lojk@gmail.com dodatno leto
Razredni pouk
KOORDINATOR Tjaša Kordež tjasa.kw@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
1. letnik Žan Filipovič zan.filipovic@gmail.com 2. letnik

Nika Bedek nikica.bedek@gmail.com 2. letnik

Marjeta Grmek marjetka.grmek@gmail.com 2. letnik
2. letnik Nina Popovič nina-03@windowslive.com 3. letnik

Meta Hojs meta.hojs@gmail.com 3. letnik

Manja Primožič manja.primozic@gmail.com 3. letnik

Primož Mirtič Dolenec primozmd@gmail.com 3. letnik

Neža Krajnik nezakr@gmail.com 3. letnik

Metka Bratkovič bratkovic.metka@gmail.com 3. letnik
3. letnik Lara Ciperle lary.ciperle@gmail.com 4. letnik

Maja Tušar tusar.maja@gmail.com 4. letnik

Urška Doles doles.urska@gmail.com 4. letnik
4. letnik Darja Požun darja.pozun@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Patricija Žokalj patricija.zokalj@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Manca Kukenberger manca.kuki@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Nastja Pugelj nastja.pugelj@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Podiplomski študij Katja Žibert zibert.katja@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto

Urška Svetek urska.soncek72@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto

1. letnik izredni Gašper Dolenc legend.gasper@gmail.com 3. letnik IŠ
2. letnik izredni Gašper Dolenc legend.gasper@gmail.com 3. letnik IŠ
3. letnik izredni Diana Homec diana.homec@gmail.com 4. letnik IŠ
Socialna pedagogika
KOORDINATOR Helena Grbec hgrbec@gmail.com 3. letnik
1. letnik Ajda Černe ajda.cerne@gmail.com 2. letnik

Eva Pintarič eva.pintaric@yahoo.com 2. letnik

Maja Istenič maja.istenic96@gmail.com 2. letnik

Taja Rušnjak taja.rusnjak@gmail.com 2. letnik

Sanja Kranjc sanya.kranjc@gmail.com 2. letnik

Deja Čuk cuk.deja@gmail.com 2. letnik

Sara Gorkič sara.gorkic28@gmail.com 2. letnik

Laura Ovčar laura.ovcar@gmail.com 2. letnik

Manca Furlan manca.furlann@gmail.com 2. letnik

Andreja Nadrah Andreja.nadrah@gmail.com 2.letnik
2. letnik Helena Grbec hgrbec@gmail.com 3. letnik

Neža Janež nea.jane@gmail.com 3. letnik

Tjaša Koren tjasa5.k@gmail.com 3. letnik

Klaudija Šket klaudija.sket@gmail.com 3. letnik
3. letnik Klavdija Vovk klavdija_vovk@yahoo.com 4. letnik

Ema Antončič ema.antoncic18@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
4. letnik David Gobbo gobbo_david@hotmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Tjaša Leskovšek leskovsektjasa@gmail.com

1. letnik izredni Patricija Uršič patricija.ursic@gmail.com 2. letnik

Lea Zupančič lea.zupancic13@gmail.com 2. letnik

Daša Pečnik dasapecnik93@gmail.com 2. letnik
2. letnik izredni Pina Škufca pina.skufca@gmail.com 3. letnik

Tamara Zadravec tami.zad@gmail.com 3. letnik
3. letnik izredni Jerneja Mavrič jerneja.mavric@gmail.com 4.letnik
4. letnik izredni Sara Slokan sara.slokan@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

SRP
KOORDINATOR Špela Schmid spela.manca@gmail.com 2. letnik
1. letnik Špela Mlakar spelaa.mlakar@gmail.com 2. letnik

Mija Primec mija.primec@gmail.com 2. letnik

Špela Schmid spela.manca@gmail.com 2. letnik

Tjaša Cvetko tjasaa.cvetko@gmail.com 2. letnik
2. letnik Nuša Korošec korosec.nusa95@gmail.com 3. letnik
3. letnik Živa Jakšić Ivačič ziva.jaksic@gmail.com 4. letnik

Sara Danilovska saradanilovska@gmail.com 4. letnik
4. letnik Lea Šprah leasprah@gmail.com 2. stopnja 1. letnik

1. letnik izredni Urška Kalamar ursika.kalamar@gmail.com 4. letnik
3. letnik izredni Urška Kalamar ursika.kalamar@gmail.com 4. letnik
4. letnik izredni Alenka Mlakar alenka.ml@gmail.com Dodiplomski, absolvent

LOGO - SURDO
KOORDINATOR Špela Pirc spelchii@gmail.com 4.letnik
1.letnik Martina Zubalic martina.zubalic@yahoo.it 3. letnik

Mateja Jarc matejajarc@yahoo.it 3. letnik

Saša Juretič sasa.juretic@gmail.com 3. letnik

Tjaša Čamernik tjasacamernik@hotmail.com 3. letnik

Katja Ficko katja.ficko95@gmail.com 3. letnik

Maruša Poklič marusa.poklic@gmail.com 3. letnik

Sara Trošt trostsaraa@gmail.com 3. letnik

Urška Pijovnik urskapijovnik@gmail.com 3. letnik

Tinkara Komel tinkara.komel@gmail.com 3. letnik

Nina Kozamernik kozamernik.n@gmail.com 3. letnik

Glorija Jugovič jugovic.glorija@gmail.com 3. letnik
3. letnik Špela Pirc spelchii@gmail.com 4. letnik

Eva Polančec eva.polancec1d@gmail.com 4. letnik

Tanita Pražen prazen.tanita@gmail.com 4. letnik

Mateja Bevk mat.bevk@gmail.com 4. letnik

Barbara Razboršek barbarar925@gmail.com 4.letnik

LIKOVNA PEDAGOGIKA
KOORDINATOR Tjaša Travižan tjasa.travizan@gmail.com 3.letnik
1. letnik Tjaša Travižan tjasa.travizan@gmail.com 3.letnik
2. letnik Tjaša Travižan tjasa.travizan@gmail.com 3.letnik
3. letnik Mateja Velušček mateja.veluscek@gmail.com 4. letnik

Ema Nunar ema.nunar@gmail.com 4. letnik

Ema Doplihar emadoplihar@gmail.com 4. letnik

DVOPREDMETNI UČITELJ
KOORDINATOR BI-KE-GO Tina Fabjan tina.fabijan25@gmail.com 4. letnik
BIOLOGIJA
1. letnik Nejc Mesesnel mesesnel.nejc94@gmail.com 4. letnik
2. letnik Ajda Premrl ajda.premrl@gmail.com 3. letnik
3. letnik Nejc Mesesnel mesesnel.nejc94@gmail.com 4. letnik
4. letnik Petra Bezeljak 5ra.bezeljak@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik;
Predmetno poučevanje (BI-KE)
KEMIJA
1. letnik Tina Fabijan tina.fabijan25@gmail.com 4.letnik
2. letnik Žan Rode zanrode@gmail.com 4. letnik
3. letnik Nika glavina nikagla@gmail.com
4. letnik Petra Bezeljak 5ra.bezeljak@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik; Predmetno poučevanje (BI-KE)
GOSPODINJSTVO
1. letnik Tina Ris ris.tinaa@gmail.com 4. letnik
2. letnik Nina Kalc nina.kalc@gmail.com Dodatno leto, 1. stopnja
3. letnik Tina Ris ris.tinaa@gmail.com 4. letnik
4. letnik Nina Kalc nina.kalc@gmail.com Dodatno leto, 1. stopnja

KOORDINATOR ZA RAČ-FIZ Maruša Bukovec marusa.bukovec@gmail.com 3. letnik
RAČUNALNIŠTVO
1. letnik maruša bukovec marusa.bukovec@gmail.com 3. letnik

FIZIKA
1. letnik Vesna Hribar vesnah12@gmail.com 3. letnik
2. letnik Jure Slokar slokar.jure@gmail.com 3. letnik

Urška Lamovec urska.lamovec5@gmail.com 3. letnik FI-MA
3. letnik Matej Špoljar matej.spolci@gmail.com 4. letnik

KOORDINATOR ZA MAT-TEH Dejan Ozebek dejan.ozebek@gmail.com 2. letnik MA-RA
MATEMATIKA
1. letnik Dejan Ozebek dejan.ozebek@gmail.com 2. letnik MA-RA
2. letnik Urška Lamovec urska.lamovec5@gmail.com 3. letnik FI-MA

TEHNIKA
1. letnik Matej Špoljar matej.spolci@gmail.com 4. letnik
2. letnik Matej Špoljar matej.spolci@gmail.com 4. letnik
3. letnik Matej Špoljar matej.spolci@gmail.com 4. letnik

POMOČ Z UMETNOSTJO


Koordinator in tutor Urša Lesar lesar.ursa@gmail.com Dodatno leto


www.pef.uni-lj.si uporablja piškotke. Več informacij Zapri