Študenti tutorji v študijskem letu 2017/2018

TUTORKA Helena Grbec hgrbec@gmail.com 4. letnik
Tutor_ka temu letniku E-naslov Letnik tutorja
PREDŠOLSKA VZGOJA

KOORDINATORKA Neža Šipelj neza.sipelj@gmail.com 1. stopnja, dodatno leto
1. letnik Vid Grašič sosedovfrancelj@gmail.com 3. letnik
Eva Lederer eva.lederer@hotmail.com 3. letnik
2. letnik Vid Grašič sosedovfrancelj@gmail.com 3. letnik
Eva Lederer eva.lederer@hotmail.com 3. letnik
3. letnik Neža Šipelj neza.sipelj@gmail.com 1. stopnja, dodatno leto
RAZREDNI POUK

KOORDINATOR Žan Filipovič zan.filipovic@gmail.com 3. letnik
1. letnik Nika Koprivnikar nika4koprivnikar@gmail.com 2. letnik

Sara Bajželj sara.bajzelj@gmail.com 2. letnik
2. letnik Žan Filipovič zan.filipovic@gmail.com 3. letnik

Nika Bedek nikica.bedek@gmail.com 3. letnik

Monika Gregorc mg0359@student.uni-lj.si 3. letnik
Marjeta Grmek marjetka.grmek@gmail.com 3. letnik
Elizabeta Dolenc eli.dolenc.96@gmail.com 3. letnik
Anja Erlah anja.erlah@gmail.com 3. letnik
3. letnik Meta Hojs meta.hojs@gmail.com 4. letnik

Manja Primožič manja.primozic@gmail.com 4. letnik

Neža Krajnik nezakr@gmail.com 4. letnik
4. letnik Urška Doles doles.urska@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Lara Ciperle lary.ciperle@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Mirjam Tolar mirjam.tolar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
1. letnik izredni Rok Gašparič gasparic.rok@gmail.com 2. letnik
2. letnik izredni Gašper Dolenc legend.gasper@gmail.com 4. letnik
3. letnik izredni Gašper Dolenc legend.gasper@gmail.com 4. letnik
4. letnik izredni Diana Homec diana.homec@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
ŠTUDIJ NA 2. STOPNJI Urška Svetek urska.soncek72@gmail.com ni več študentka
Tjaša Kordež tjasa.kw@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
SOCIALNA PEDAGOGIKA

KOORDINATORKA Manca Furlan manca.furlann@gmail.com 3. letnik
1. letnik Maruša Atanasov marusa.atanasov@gmail.com 2. letnik

Urška Šipek Hovnik Urska.sipek@gmail.com 2. letnik

Nikolaja Bukovšek nika.bukovsek@gmail.com 2. letnik

Nastja Stane nastja.stane@gmail.com 2. letnik

Polona Pocek lonca.pocek@gmail.com 2. letnik

Lara Berkovič lara.berkovic@gmail.com 2. letnik

Tanja Knez tanjaknez97@gmail.com 2. letnik

Urša Kališnik ursakalisnik@gmail.com 2. letnik

Tina Carli tincha.carli@gmail.com 2. letnik

Eva Kržišnik krzisnik.eva@gmail.com 2. letnik
2. letnik Andreja Nadrah Andreja.nadrah@gmail.com 3. letnik

Ajda Černe ajda.cerne@gmail.com 3. letnik

Maja Istenič maja.istenic96@gmail.com 3. letnik
Manca Furlan manca.furlann@gmail.com 3. letnik
Sara Gorkič sara.gorkic28@gmail.com 3. letnik

Sanja Kranjc sanya.kranjc@gmail.com 3. letnik
Taja Rušnjak taja.rusnjak@gmail.com 3. letnik
3. letnik Klaudija Šket klaudija.sket@gmail.com 4. letnik

Sandra Atelj sandra.atelj@gmail.com 4. letnik
Helena Grbec hgrbec@gmail.com 4. letnik
Neža Janež nea.jane@gmail.com 4. letnik
Rok Gumzej rokgumzej@gmail.com 4. letnik
4. letnik Maruša Jarc jarc.marusa@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Tjaša Leskovšek leskovsektjasa@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Klavdija Vovk klavdija_vovk@yahoo.com 2. stopnja, 1. letnik
1. letnik izredni Amanda Srpčič amanda.iksipsilon@gmail.com 2. letnik

Ivan Vukmanov ivan.vukmanov@gmail.com 2. letnik

Iris Cilenšek iris.cilensek@gmail.com 2. letnik
2. letnik izredni Patricija Uršič patricija.ursic@gmail.com 3. letnik

Daša Pečnik dasapecnik93@gmail.com 3. letnik
Urška Lovšin ursa.lovsin@gmail.com 3. letnik
Petra Polajžer petraa.polajzer@gmail.com 3. letnik
3. letnik izredni Pina Škufca pina.skufca@gmail.com 4.letnik
4. letnik izredni David Gobbo gobbo_david@hotmail.com ni več študent

SPECIALNA IN REHABILITACIJSKA PEDAGOGIKA

 

KOORDINATORKA Špela Schmid spela.manca@gmail.com 3. letnik
1. letnik Tim Savelli tim.savelli@gmail.com 2. letnik

Maja Ošlak maja.oslak1@gmail.com 2. letnik

Nina Fricelj nina.fricelj@gmail.com 2. letnik

Katja Rakovec rakovec.katja@gmail.com 2. letnik
Mateja Podgorelec matejapodgorelec@gmail.com 2. letnik
Urška Lovrenčič ursa.lovrencic@gmail.com 2. letnik
Špela Kuhar spelakuhar97@gmail.com 2. letnik
2. letnik Špela Mlakar spelaa.mlakar@gmail.com 3. letnik
Tjaša Cvetko tjasaa.cvetko@gmail.com 3. letnik
Nina Potočnik ninap382@gmail.com 3. letnik
Mija Primec mija.primec@gmail.com 3. letnik
Špela Schmid spela.manca@gmail.com 3. letnik
3. letnik Nuša Korošec korosec.nusa95@gmail.com 4. letnik
4. letnik Živa Jakšić Ivačič ziva.jaksic@gmail.com 1. stopnja, dodatno leto
Daša Ferš dasa.fers@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Sara Danilovska saradanilovska@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
ŠTUDIJ NA 2. STOPNJI
Lea Šprah leasprah@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
LOGO - SURDO

KOORDINATORKA Glorija Jugovič jugovic.glorija@gmail.com 4.letnik
3. letnik Nina Kozamernik kozamernik.n@gmail.com 4. letnik

Sara Trošt trostsaraa@gmail.com 4. letnik

Saša Juretič sasa.juretic@gmail.com 4. letnik

Katja Ficko katja.ficko95@gmail.com 4. letnik

Maruša Poklič marusa.poklic@gmail.com 4. letnik

Tinkara Komel tinkara.komel@gmail.com 4. letnik

Glorija Jugovič jugovic.glorija@gmail.com 4. letnik

Urška Pijovnik urskapijovnik@gmail.com 4. letnik
4. letnik Eva Polančec eva.polancec1d@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Tanita Pražen prazen.tanita@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

Barbara Razboršek barbarar925@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

LIKOVNA PEDAGOGIKA

KOORDINATORKA Tjaša Travižan tjasa.travizan@gmail.com 4. letnik
1. letnik
2. letnik
3. letnik Petra Novak novak.petra94@gmail.com 4. letnik
4. letnik
Ema Doplihar emadoplihar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Ema Nunar ema.nunar@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
DVOPREDMETNI UČITELJ

KOORDINATORKA BI-KE-GO Tina Fabjan tina.fabijan25@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
BIOLOGIJA
1. letnik Sara Bašelj  sara.baselj3@gmail.com 2. letnik
2. letnik Alenka Stanonik alenc.stanonik@gmail.com 4. letnik
3. letnik Alenka Stanonik alenc.stanonik@gmail.com 4. letnik
4. letnik Nina Kalc nina.kalc@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Nika Glavina nikagla@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
Tina Fabijan Tina Fabijan 2. stopnja, 1. letnik
KEMIJA
1. letnik Neža Vermiglio neza.vermiglio@gmail.com 2. letnik
Filip Jakob Rogal rogac.filip@gmail.com 2. letnik
Sara Bašelj sara.baselj3@gmail.com 2. letnik
2. letnik Vesna Hribar vesnah12@gmail.com 4. letnik
3. letnik Vesna Hribar vesnah12@gmail.com 4. letnk
4. letnik Tina Fabijan tina.fabijan25@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik
Nika glavina nikagla@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
GOSPODINJSTVO
1. letnik Alenka Stanonik alenc.stanonik@gmail.com 4. letnik
2. letnik Alenka Stanonik alenc.stanonik@gmail.com 4. letnik
3. letnik Alenka Stanonik alenc.stanonik@gmail.com 4. letnik
4. letnik Nina Kalc nina.kalc@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto

KOORDINATORKA ZA RA-FI Maruša Bukovec marusa.bukovec@gmail.com 4. letnik
RAČUNALNIŠTVO
1. letnik Dejan Ozebek dejan.ozebek@gmail.com 3. letnik
2. letnik
Dejan Ozebek dejan.ozebek@gmail.com 3. letnik
3. letnik Maruša Bukovec marusa.bukovec@gmail.com 4. letnik
4. letnik
FIZIKA
1. letnik Rok Peteh rpeteh9@gmail.com 2. letnik
Filip Jakob Rogal rogac.filip@gmail.com 2. letnik
Neža Vermiglio neza.vermiglio@gmail.com 2. letnik
2. letnik Nina Starešinič nina.staresinic@gmail.com 3. letnik
3. letnik Urška Lamovec urska.lamovec5@gmail.com 4. letnik

Maruša Bukovec marusa.bukovec@gmail.com 4. letnik
KOORDINATORKA ZA MA-TE Urška Lamovec urska.lamovec5@gmail.com 4. letnik
MATEMATIKA
1. letnik Rok Peteh rpeteh9@gmail.com 2. letnik
2. letnik Nina Starešinič nina.staresinic@gmail.com 3. letnik
Dejan Ozebek dejan.ozebek@gmail.com 3. letnik
3. letnik
Urška Lamovec urska.lamovec5@gmail.com 4. letnik
TEHNIKA
1. letnik Boštjan Čerin bostjan.cerin@gmail.com 4. letnik
2. letnik Boštjan Čerin bostjan.cerin@gmail.com 4. letnik
3. letnik Boštjan Čerin bostjan.cerin@gmail.com 4. letnik

TUTORKE ZA ŠTUDENTKE IN ŠTUDENTE S POSEBNIMI POTREBAMI


Živa Jakšić Ivačič ziva.jaksic@gmail.com 1. stopnja, dodatno leto

Lea Šprah leasprah@gmail.com 2. stopnja, dodatno leto
Sara Danilovska sara.danilovska@gmail.com 2. stopnja, 1. letnik

www.pef.uni-lj.si uporablja piškotke. Več informacij Zapri