Medfakultetna športna tekmovanja

Pedagoška fakulteta vsako leto sodeljuje in uspešno tekmuje na medfakultetnih športnih tekmovanjih Univerze v Ljubljani s svojimi reprezentancami in s posameznimi tekmovalci.

 

Športna tekmovanja potekajo celo študijsko leto v obliki ligaških tekmovanj in v individualnih športnih panogah. Tekmovanja se zaključijo s svečano prireditvijo in razglasitvijo rezultatov in priznanj, ki jih podeli rektor Univerze v Ljubljani.

 

Športne reprezentance PeF tekmujejo v košarki – dekleta, odbojki – dekleta, nogometu (futsal) – fantje in v individualnih športnih panogah.

 

Vabimo vse aktivne tekmovalce-ke, bivše tekmovalce-ke in vse, ki bi radi tekmovali, bili člani reprezentance  in zastopali barve PeF, da se nam pridružite.

Vabljeni ste tudi vsi, ki želite kakor koli sodelovati pri športnih tekmovanjih (organizacija,treningi,navijači...) in predstavljati PeF na UL in širše.

INFORMACIJE IN PRIJAVE: spec.Aleš Omahen,pred.šp.vzg., ales.omahen@pef.uni-lj.si ali v kabinetu T008 na PeF v času govorilnih ur

VABLJENI!

Nogomet

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2016/17

MEŽNAR Nejc - kapetan, BOKAL Žiga, GABRIČ Jakob, GOBBO David, GOLOB Matija, GRIMŠIČ Matej, HALILOVIĆ Ismet, HLAJ Arin, HLEDE Tine, KENE David, KORON Tine, LORINC Jan, STRNAD Aleš, TERNIK Žan, ŽARN Miha

 

 

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2016/17, moški

FILIPOVIČ Žan – kapetan, MIRTIČ DOLENC Primož, DOLENC Gašper, ŠORAK Klemen, PETRAČ Luka, GAŠPARIČ Rok, ERPIČ Uroš, BERTANALIČ Žiga, KENE David

 

 

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2016/17, dekleta

RAHNE Anja – kapetan, PREMOŽE Alja, MRDAVŠIČ Ana, VAUPOTIČ Anja, ČRNAC Gaja, PAVLIČ Lara, MEHMEDOVIČ Leja, PRIMEC Mija, PLEMEN Monika, VOLČIČ Patricija, RUŠNJAK Taja, MEDVED Tjaša, SAMAC Zvezdana, BOBNAR Petra

 

 

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2016/17, moški

KOVAČ Matej – kapetan, GOBBO David – pom.kap., ABRAM Blaž, KLIČEK Gašper, ŠORAK Klemen, MIRTIČ DOLENC Primož, PETEH Rok, AJDUKOVIĆ Milan, STENOVEC Tilen, ŠTIRN Tilen, ČELESNIK Timotej, BRGLEZ Domen, ERPIČ Uroš, GRAŠIČ Vid, VINKO Luka, MEŽNAR Nejc

 

 

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2016/17, dekleta

JERMAN Živa, DREMEL Ula, HRBLJAN Ana, LIŠIČ Amela, JUG Neža, HVASTIJA Alja, DUMENČIČ Daša, ŠUMEC Špela, PREGARC Nika, BEGIČ Emina, STRUNA Anja

 

 

Nogomet

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, moški

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, dekleta

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE 2015/16, moški

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, dekleta

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, moški

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2014/2015, dekleta

 

Tjaša Medved, Katja Skubic, Ana Mrdavšič, Monika Plemen, Patricija Volčič, Andreja Tomc, Rebeka Kos, Špela Velše, Anina Matiš, Alja Premože, Patricija Kimovec, Leja Mehmedovič, Tina Novak, Petra Bobnar, Dolores Küplen

Nogomet

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2014/2015

 

Pavel Zakal, Gorazd Vasiljevič, Žiga Bokal, Matija Golob, David Gobbo, Jaka Črtalič, Žiga Eržen, Miha Žarn, Žan Ternik, Lovro Splichal

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE 2014/2015
KOŠARKA – dekleta


Tanja Stanić, Jasmina Hatič, Tjaša Dernikovič, Hana Doles, Ula Dremel, Elena Gobbo, Maja Knez, Lea Cahunek, Lucija Štebe, Simona Stariha, Sandra Dernikovič, Teja Istenič, Anja Nadvešnik, Jera Gregorc

Košarka (moški)

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE 2014/2015
KOŠARKA – moški


Matej Mencin, Grega Šumrada, Matej Žalig, Rok Seručar, David Gobbo, Oskar Dragan, Luka Vinko, Kristjan Prosen, Domen Brglez, Tilen Štirn, Matija Golob, Primož Mirtič Dolenec, Tomaž Mijajlović, Jure Zajc, Matija Čufer

 

Razpisi tekmovanj ter navodila za prijavo so objavljeni na spletni strani www.unisport.si

 

www.pef.uni-lj.si uporablja piškotke. Več informacij Zapri