Medfakultetna športna tekmovanja

Pedagoška fakulteta vsako leto sodeljuje in uspešno tekmuje na medfakultetnih športnih tekmovanjih Univerze v Ljubljani s svojimi reprezentancami in s posameznimi tekmovalci.

 

Športna tekmovanja potekajo celo študijsko leto v obliki ligaških tekmovanj in v individualnih športnih panogah. Tekmovanja se zaključijo s svečano prireditvijo in razglasitvijo rezultatov in priznanj, ki jih podeli rektor Univerze v Ljubljani.

 

Športne reprezentance PeF tekmujejo v košarki – dekleta, odbojki – dekleta, nogometu (futsal) – fantje in v individualnih športnih panogah.

 

Vabimo vse aktivne tekmovalce-ke, bivše tekmovalce-ke in vse, ki bi radi tekmovali, bili člani reprezentance  in zastopali barve PeF, da se nam pridružite.

Vabljeni ste tudi vsi, ki želite kakor koli sodelovati pri športnih tekmovanjih (organizacija,treningi,navijači...) in predstavljati PeF na UL in širše.

INFORMACIJE IN PRIJAVE: spec.Aleš Omahen,pred.šp.vzg., ales.omahen@pef.uni-lj.si ali v kabinetu T008 na PeF v času govorilnih ur

VABLJENI!

Nogomet

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2018/19

 

MEŽNAR Nejc (kapetan), KENE David, GRIMŠIČ Matej, TERNIK Žan, KORON Tine, SKOBE Martin, LORINC Jan, WOLLMANN Christopher

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2018/19, moški

 

FILIPOVIČ Žan (kapetan), dr. VEC Tomaž, KENE David, VELICHKOVSKI Viktor, MIRTIČ DOLENC Primož, ŠORAK Klemen, ZAPLOTNIK Andraž, PREGELJ Matic, DOLENC Gašper, PETRAČ Luka, GAŠPARIČ Rok

 

 

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2018/19, dekleta

 

VAUPOTIČ Anja  (kapetanka), SMODIŠ Gaja, HROVAT Nika, KRAGL Iza, SAJOVIC Tonja, TURNŠEK Tajda, HERGA Alja, BURGER Lana, TAMŠE Anja, ČIBEJ Anja, PAVLIČ Eva, PAVLIČ Lara, NEDOH Neja, RUŠNJAK Taja, PRIMEC MIJA, RAHNE ANJA, MIHELČIČ Špela

 

 

 

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2018/19, moški

PETEH Rok (kapetan), SAVIĆ Rok, RAVNIKAR Andraž, ABRAM Blaž, AJDUKOVIĆ Milan, SERUČAR Rok, ČUŠIN Luka, LOGAR Uroš, TOPOLNIK Partik, FORTUNA Lovrenc

 

 

 

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2018/19, dekleta

 

DREMEL Ula (kapetanka), GABRIEL Maška, STRUNA Anja, ŠUMEC Špela, PILIH Alja, HRIBAR Blažka, JUG Neža, LISIĆ Amela, PREGARC Nika, BEGIĆ Emina

 

 

 

Nogomet

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, moški

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, dekleta

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE 2015/16, moški

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, dekleta

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2015/16, moški

Odbojka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2014/2015, dekleta

 

Tjaša Medved, Katja Skubic, Ana Mrdavšič, Monika Plemen, Patricija Volčič, Andreja Tomc, Rebeka Kos, Špela Velše, Anina Matiš, Alja Premože, Patricija Kimovec, Leja Mehmedovič, Tina Novak, Petra Bobnar, Dolores Küplen

Nogomet

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE, 2014/2015

 

Pavel Zakal, Gorazd Vasiljevič, Žiga Bokal, Matija Golob, David Gobbo, Jaka Črtalič, Žiga Eržen, Miha Žarn, Žan Ternik, Lovro Splichal

Košarka

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE 2014/2015
KOŠARKA – dekleta


Tanja Stanić, Jasmina Hatič, Tjaša Dernikovič, Hana Doles, Ula Dremel, Elena Gobbo, Maja Knez, Lea Cahunek, Lucija Štebe, Simona Stariha, Sandra Dernikovič, Teja Istenič, Anja Nadvešnik, Jera Gregorc

Košarka (moški)

REPREZENTANCA PEDAGOŠKE FAKULTETE 2014/2015
KOŠARKA – moški


Matej Mencin, Grega Šumrada, Matej Žalig, Rok Seručar, David Gobbo, Oskar Dragan, Luka Vinko, Kristjan Prosen, Domen Brglez, Tilen Štirn, Matija Golob, Primož Mirtič Dolenec, Tomaž Mijajlović, Jure Zajc, Matija Čufer

 

Razpisi tekmovanj ter navodila za prijavo so objavljeni na spletni strani www.unisport.si

 

www.pef.uni-lj.si uporablja piškotke. Več informacij Zapri